Ideálny priestor pre váš
relax i business

Aktuálna ponuka
ubytovania & služieb hotela Karpatia

Vychutnajte si dobroty z Á la carte alebo naše Poke misky, či skvelé burgre!
Nenechajte si újsť novinky z nášho Á la carte menu, ktoré si pre Vás pripravil náš šéfkuchár Janko so svojím tímom. Dobrú chuť!
Vychutnajte si naše domáce tatarčané pirohy!
Aj u nás v Hoteli Karpatia si môžete kúpiť naše vynikajúce mrazené tatarčané pirohy a pripraviť si ich doma!
Cena: 6,90 € / eko balenie 500 g

Hľadáte dokonalé ubytovanie
alebo zaujímavé priestory v Humennom?

Práve ste ho našli. V hoteli Karpatia zažijete konferenciu na profesionálnej úrovni, nezabudnuteľnú svadbu, oslavu narodenín, rodinný výlet či romantický víkend vo dvojici. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme pripravení splniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Hotel s kapacitou až 100 ľudí

Plánujete v Humennom veľké podujatie? V štýlovo zariadených izbách a apartmánoch hotela Karpatia pohodlne ubytujeme všetkých vašich kolegov, známych, priateľov či rodinu.

Gastronómia na vysokej úrovni

Radi by ste skúsili niečo výnimočné? Príďte si vychutnať kvalitné pokrmy od našich šikovných kuchárov v hotelovej reštaurácii Mozaika, oddýchnuť si v lobby bare alebo degustovať prvotriedne víno vo vínnom bare.

Konferencie & eventy

Ponúkame moderné konferenčné priestory a kvalitný catering. Vybrať si môžete konferenčnú sálu a salóniky, kde vám radi zorganizujeme podujatie podľa vašich predstáv. Hotel Karpatia disponuje vlastným parkoviskom, avšak v blízkosti hotela sa tiež nachádza autobusová a železničná stanica.

Organizácia svadieb a iných osláv

Veľmi nás teší, ak môžeme byť súčasťou vašich výnimočných okamihov. Radi vám pripravíme svadbu, oslavu jubilea či rodinné stretnutie tak, aby bol tento deň nezabudnuteľný a jedinečný a hlavne podľa vašich predstáv.

Top fitness a wellness v Humennom

Dobite si baterky v našom fitness a wellness centre. Zacvičte si v kardiozóne, zabavte sa na skupinových cvičeniach alebo  si oddýchnite v novootvorenom saunovom svete. Nájdete tu bylinkovú, fínsku, parnú saunu a infrasaunu, ochladzujúci bazén, vírivku a Kneippov chodník. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky masáží. Ak sa chcete nechať rozmaznávať, radi vám vytvoríme balíček wellness služieb, ktorý vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia.

Spokojnosť hostí
je pre nás prvoradá

Máte otázky alebo si chcete rezervovať pobyt online?
Neváhajte nás kontaktovať!

Kde nás nájdete?

Čsl. Armády 26
066 01 Humenné
Slovensko

Zavolajte alebo nám napíšte:

Sledujte nás:

    Menu