Reštaurácia Mozaika
v Hoteli Karpatia

Ponuka reštaurácie Mozaika

Denné menu, jedlá à la carte, sezónna ponuka
Prémiové prostredie a profesionálna obsluha
Letná terasa s výhľadom na park
Kapacita 70 ľudí (interiér) + 12 ľudí (letná terasa)

Obedy a večere pre krajší deň

Príďte k nám na slávnostnú večeru alebo si doprajte skvelý obed s denným menu. Veď aj bežný deň sa môže s kvalitným jedlom stať výnimočným. Nechajte sa hýčkať jedlom, ktoré z lokálnych ingrediencií vytvárajú naši skúsení kuchári.

Tešíme sa na vašu návštevu od 6:30 hod. do 21:00 hod.

Nedeľný Brunch podáme od 11:30 hod. do 16:00 hod.

Začnite svoj deň u nás

Odštartujte svoj deň neodolateľnými raňajkami v našom hoteli. Sladké, slané, mäsové či vegetariánske – u nás si ich vyskladáte presne podľa vašich predstáv.

Na raňajkách si u nás pochutnáte:

Pondelok – Piatok 6:30 – 9:30
Sobota – Nedeľa 6:30 – 9:30

Ideálny priestor pre vašu oslavu

Oslávte svoje narodeniny, výročie, povýšenie alebo akýkoľvek výnimočný okamih v reštaurácii hotela Karpatia. Pochutíte si na výbornom jedle v krásnom prostredí s nadštandardnými službami. Môžete si samozrejme vytvoriť aj vlastné menu, ktoré by ste radi na oslave ponúkli svojim hosťom. Na požiadanie vám vytvoríme aj špeciálny koktejl ušitý na mieru vašej oslave.

V organizovaní osláv sme odborníci. Dajte nám vedieť, ako vaša vysnená oslava vyzerá a my vám ju naplánujeme.

Zoznámte sa s naším šéfkuchárom

Kuchyni Mozaiky kraľuje šéfkuchár Ján Timák, rodák z Humenného. Svoj prirodzený talent vyšperkoval odborným štúdiom a prácou pod dohľadom top kuchárov vo vychytených reštauráciách. Vďaka tvrdej práci a intenzívnej vášni k jedlu hosťom reštaurácie každý deň prináša dokonalý gastronomický zážitok. Je zástanca lokálnej kuchyne v modernom prevedení a každý jeho recept obsahuje 3 hlavné ingrediencie: rozum, srdce a fantáziu. Zastavte sa u nás a ochutnajte poctivé a lahodné jedlo, ktoré pre vás Janko pripraví z lokálnych ingrediencií.

Presvedčte sa o kvalite jeho jedál

Recenzie reštaurácie
od našich zákazníkov