Svadba v Humennom?
V hoteli Karpatia!

Oslávte u nás vašu lásku

Svadba je jeden z najkrajších dní života. Vie však aj dosť vystresovať – zorganizovať takú veľkú oslavu stojí veľa času a energie. Priamo v centre mesta Humenné nájdete všetko, čo pre nezabudnuteľný svadobný deň potrebujete. Skvelá poloha, flexibilná kapacita, skúsený personál, elegantné prostredie a výborné jedlo a pitie. Odborne vyškolený personál hotela Karpatia má v organizácii svadieb množstvo skúseností. Sme pripravení na mieru nadizajnovať najkrajší deň vášho života.

Nechajte to na nás

Pri každej oslave je hlavné plánovanie. Stretneme sa a porozprávame sa o tom, ako si event predstavujete a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Zostaňte cez noc

Poriadna oslava sa môže pretiahnuť až do skorých ranných hodín. Objednajte pre svojich hostí pohodlné izby, ktoré spravia dokonalú bodku za slávnostným dňom.

Luxus priamo v Humennom

Naši návštevníci hotel Karpatia vyhľadávajú aj kvôli našim moderným priestorom, ktoré v regióne nemajú konkurenciu.

Prečo si vybrať práve hotel Karpatia?

Kapacita

Plánujete veľkú svadbu alebo túžite po niečom komornejšom? Ozvite sa nám a navrhneme vám priestory na mieru. Ponúkame veľkú kongresovú miestnosť s kapacitou 110 hostí a menšie salóniky, ktoré sú ideálne na intímnejšie svadby. Kapacita sa dá navýšiť spojením priestorov tak, aby sa na oslavu zmestili všetci, s ktorými si prajete tento výnimočný deň prežiť.

Výzdoba priestorov

Máte už vybranú hlavnú farbu výzdoby? V cene prenájmu priestorov vám v danej farbe pripravíme vkusné dekorácie. Máme k dispozícii pôsobivú svetelnú stenu, farebné obrúsky, zrkadlá na stoly, efektné organzy a svietniky aj so sviečkami. Na svadbe by nemali chýbať ani čerstvé kvety – a my vám radi poradíme šikovných kvetinárov z okolia, ktorí vám kytice aj výzdobu pripravia podľa vašich predstáv.

Svadobný obrad

Rozmýšľate nad netradičným obradom na čerstvom vzduchu? Vybavíme vám miestneho poslanca, ktorý obrad vykoná aj na hotelovej terase alebo v blízkom parku. Po dohode vám vieme zabezpečiť aj outdoorové stany v prípade zlého počasia.

Prostredie & parkovanie

Hotel Karpatia má skvelú lokalitu v centre mesta Humenné. Má bezplatné hotelové parkovisko a nachádza sa blízko autobusovej aj vlakovej stanice. Náš hotel má bezbariérový prístup, wellness aj fitness centrum a vyhlásenú kuchyňu.

Máte otázky alebo si chcete dohodnúť termín svadby?
Ozvite sa nám a dohodnite si konzultáciu!

Kde nás nájdete?

Čsl. Armády 26
066 01 Humenné
Slovensko

Zavolajte alebo nám napíšte:

Sledujte nás:

    Spokojnosť hostí
    je pre nás prvoradá

    Menu