Stužková slávnosť v hoteli Karpatia
Zažite u nás nezabudnuteľný večer

Stužková slávnosť bez starostí

Blíži sa vaša stužková slávnosť a ešte nemáte zarezervované vhodné priestory? Sme tu pre vás! Náš hotel je priamo v centre mesta Humenné, má vkusne zariadené priestory s rôznou kapacitou, technické vybavenie pre váš program a skvelých gastro odborníkov, ktorí vám pripravia hostinu na mieru.

Kapacita

Ponúkame miestností, ktoré vašej slávnosti pridajú eleganciu. Kongresová sála s rozlohou 125 m² má podľa typu sedenia maximálnu kapacitu až 160 osôb. Miestnosti vám vieme upraviť podľa počtu hostí. Informujte nás o tom, čo presne hľadáte a určite nájdeme spoločné riešenie.

Technické vybavenie

Kongresová sála, ktorá je pri stužkových slávnostiach najvyhľadávanejšou miestnosťou, je vybavená audio-vizuálnou technikou, dataprojektorom, premietacím plátnom 3,5×3,5 m, stropným ozvučením a prenosným mikrofónom. Samozrejmosťou je kvalitné pripojenie na internet.

Hostina

Navždy sa zachová, hostina stužková! Naši kuchári sú skutoční majstri, ktorí potešia chuťové poháriky vás i vašich hostí. Sme pripravení aj na rôzne potravinové intolerancie, alergie či preferencie. Nápoje si môžete objednať u nás alebo si donesiete svoje. My vám ich vychladíme.

DJ

Ak hľadáte DJa, vieme vám dať kontakt na osvedčených DJov, s ktorými pravidelne spolupracujeme na eventoch. Ak už máte DJa dohodnutého, gratulujeme! Odporúčame vypýtať si od neho technické požiadavky, ktoré potrebuje pre zapojenie svojej aparatúry.

Hotelový manažér

Počas celej prípravy aj samotnej stužkovej slávnosti budete mať k dispozícii hotelového event manažéra, ktorý vám pomôže zabezpečiť pohodový priebeh celej slávnosti.

Máte otázky alebo si chcete dohodnúť termín stužkovej?
Ozvite sa nám a dohodnite si konzultáciu!

Kde nás nájdete?

Čsl. Armády 26
066 01 Humenné
Slovensko

Zavolajte alebo nám napíšte:

Sledujte nás:    Spokojnosť hostí
    je pre nás prvoradá