Hotel Karpatia
jediný 4-hviezdičkový hotel v meste Humenné

HOTEL s bohatou históriou a profesionálnym prístupom

Wellness a relax Hotel Karpatia je prvý a zatiaľ jediný 4* hotel v meste Humenné, ktorý ponúka svoje služby už vyše 50 rokov. Stal sa obľúbeným miestom pobytu zahraničnej a domácej klientely, pretože si ctí svojich hostí. Prioritou Hotela Karpatia je kvalita a komfort hotelového ubytovania, kateringových a wellness služieb a ústretovosť smerom k zákazníkom. Hotel Karpatia je ideálny pre biznis klientelu zameranú na skupinovú či kongresovú turistiku ale navštevujú ho i jednotlivci a páry vyhľadávajúci tzv. “papučkový” oddych keďže nájdu všetko pod jednou strechou (fitness, wellness, skvelé jedlo, výnimočné vínka a alkohol). Hotel Karpatia ponúka ubytovanie jednej stovke hosťom v 45 jednoposteľových a dvojposteľových izbách typu Deluxe, Premium, v apartmánoch a rodinných izbách. Novinkami sú izba s vírivkou, saunou alebo privátna mítingová izba spojená s ubytovacou časťou.

Hotel sa nachádza blízko železničnej a autobusovej stanice v bezprostrednej blízkosti parku s vonkajším detským ihriskom. Neoddeliteľnou súčasťou Karpatie je aj súkromné parkovisko.

Hotel Karpatia **** sa teší na všetkých, ktorí preferujú vysokú kvalitu služieb a osobitý prístup za veľmi rozumné ceny.

Menu