Hotel Karpatia
jediný 4-hviezdičkový hotel v meste Humenné

HOTEL s bohatou históriou a profesionálnym prístupom

Wellness a relax Hotel Karpatia je jediný 4* hotel v meste Humenné, ktorý ponúka svoje služby už vyše 50 rokov. Stal sa obľúbeným miestom pobytu zahraničnej a domácej klientely, pretože si váži svojich hostí. Prioritou Hotela Karpatia je ponúkať kvalitné hotelové ubytovanie, cateringové a wellness služby, ale na prvom mieste je orientácia na spokojnosť zákazníka. Hotel Karpatia je ideálny pre rozvoj kongresového cestovného ruchu, navštevuje nás prevažne biznis klientela, ale tiež jednotlivci a páry, ktorí si chcú oddýchnuť či preskúmať okolitú prírodu. Práve u nás nájdu všetky potrebné služby pod jednou strechou (fitness, wellness, skvelé jedlo a výnimočné víno). Hotel Karpatia ponúka ubytovanie pre sto hostí v 45 jednoposteľových a dvojposteľových izbách, Comfort izbách, v apartmánoch ale aj v rodinných izbách. Novinkami sú izba s vírivkou, saunou alebo súkromná mítingová izba spojená s ubytovacou časťou.

Hotel Karpatia poskytuje svojim hosťom bezplatné parkovanie na súkromnom parkovisku v areáli hotela.  Svojou ideálnou polohou, len pár metrov od železničnej a autobusovej stanice, poskytuje hosťom viac možností dopravenia sa do hotela.

Hotel Karpatia **** sa teší na všetkých hostí, ktorí preferujú vysokú kvalitu služieb a osobitý prístup za veľmi rozumné ceny.