Reštaurácia & Bary
v Hoteli Karpatia

Pozývame vás
do našej reštaurácie a barov

Hotel Karpatia*** má reštauráciu, lobby bar a vínny bar, ktoré sa tešia veľkej popularite nielen v meste Humenné, ale aj jeho širokom okolí.
Príďte sa osobne presvedčiť o šikovnosti našich kuchárov a barmanov a vychutnajte si výborné jedlo a pitie v príjemných priestoroch priamo v centre mesta.

Reštaurácia Mozaika

Pozývame vás do reštaurácie Mozaika, v ktorej naši kuchári s láskou každý deň posúvajú gastronómiu na novú úroveň. Jedlá vytvárame najmä z ingrediencií od lokálnych dodávateľov a naši kuchári majú roky skúseností v tom, ako potešiť chuťové poháriky hostí. Aj vďaka tomu Mozaika patrí medzi najobľúbenejšie prémiové reštaurácie v meste Humenné.

Lobby bar

Lobby bar nájdete na prízemí hotela Karpatia. Vďaka wifi a TV môžete dobehnúť správy, oddýchnuť si pri dennej tlači alebo využiť hotelový fajčiarsky salónik. Vyberte si zo širokej ponuky aperitívov, likérov, koňakov alebo whiskey a poseďte si pri ambient hudbe. Lobby bar je pre vás k dispozícii nonstop.

Vínny bar

Milujete kvalitné víno? Hotelový vínny bar vás nadchne. Máme v ponuke 99 druhov prémiových vín od tých najlepších vinárov z regiónu i celého sveta. Náš odborne školený personál vám rád poradí s výberom. Poďte s nami objaviť svoje nové najobľúbenejšie víno!

Slnečná terasa

Užite si krásne počasie a skvelé jedlo na našej terase! Môžete si ju zarezervovať pre svoju oslavu či obchodné stretnutie a užívať si tak skvelé jedlo na čerstvom vzduchu. Kapacita našej terasy je 36 osôb.