Vitajte vo wellness centre
hotela Karpatia

Navštívte nové wellness centrum v Humennom

V roku 2020 sme vedľa budovy hotela Karpatia vybudovali moderné wellness centrum, aby sme v centre mesta Humenné vytvorili luxusný priestor pre prémiový oddych. Navštívte nás a získajte novonájdenú energiu do ďalších dní vďaka saunám, masážam a relaxačnej vírivke. Wellness centrum je tu pre vás každý deň. Chvíle plné relaxu môžete zakončiť v populárnej hotelovej reštaurácii Mozaika alebo na exkluzívnej ochutnávke výborných vín.

Čo vás čaká v Karpatia wellness centre?

V našom wellnesse načerpáte novú energiu a zregenerujete svoje telo a myseľ. Oddýchnite si u nás po namáhavom dni, vyskúšajte relaxačnú vírívku a rôzne druhy sáun – Fínska sauna, Parná sauna, Bylinková sauna a Infrasauna. Využite rôzne atrakcie, ktorú náš wellness ponúka ako Kneippov chodník, vyhrievané ležadlá, oddychovú zónu, ochladzovací bazén, vedro so studenou vodou a sprchy.

Otváracie hodiny wellness centra:

Pondelok | Sanitárny deň
Utorok  – Nedeľa | 15:00 – 22:00

Privátny wellness

Prajete si viac súkromia? Celé wellness centrum môže byť iba vaše a vy si môžete vychutnať ničím nerušený oddych. Vo wellness cetre nájdete vírivku, ochladzovací bazén, Kneiipov chodník, rôzny druhy sáun – Fínska sauna, Bylinková sauna, Parná sauna a Infrasauna, oddýchnúť si môžete na vyhrievaných ležadlách v oddychovej zóne. Kapacita wellnessu je 10 osôb, pripravíme pre vás veľkú a malú plachtu, uterák pre každého účasníka a ako bonus vám pripravíme fľašu sektu alebo limonády a misu osviežujúceho ovocia.

Masáže

V našom wellness centre Karpatia Relax nájdete profesionálnych masérov, ktorí majú roky skúseností a ovládajú množstvo masážnych techník. Či už hľadáte klasickú alebo reflexnú masáž, alebo si prajete vyskúšať účinok lávových kameňov prípadne bankovania, sme tu pre vás.

Fotogaléria
Nahliadnite k nám