Vitajte vo wellness centre
hotela Karpatia

Navštívte nové wellness centrum v Humennom

V roku 2020 sme vedľa budovy hotela Karpatia vybudovali moderné wellness centrum, aby sme v centre mesta Humenné vytvorili luxusný priestor pre prémiový oddych. Navštívte nás a získajte novonájdenú energiu do ďalších dní vďaka saunám, masážam a relaxačnej vírivke. Wellness centrum je tu pre vás každý deň. Chvíle plné relaxu môžete zakončiť v populárnej hotelovej reštaurácii Mozaika alebo na exkluzívnej ochutnávke výborných vín.

Čo vás čaká v Karpatia wellness centre?

Príďte si k nám oddýchnuť po namáhavom dni. Čaká Vás Fínska sauna, Parná sauna, Bylinková sauna, Infrasauna, Kneippov chodník, Vírivka a Ochladzovací bazén.

Otváracie hodiny wellness centra:

Štvrtok – Nedeľa | 15:00 – 22:00

Privátny wellness

Prajete si viac súkromia? Celé wellness centrum môže byť iba vaše a vy si môžete vychutnať ničím nerušený oddych. Kapacita wellnessu je 10 osôb a ako bonus od nás získate fľašu sektu alebo limonády a misu osviežujúceho ovocia.

Masáže

V našom wellness centre Karpatia Relax nájdete profesionálnych masérov, ktorí majú roky skúseností a ovládajú množstvo masážnych techník. Či už hľadáte klasickú alebo reflexnú masáž, alebo si prajete vyskúšať účinok lávových kameňov prípadne bankovania, sme tu pre vás.

Fotogaléria
Nahliadnite k nám

Menu