Wellness
v meste Humenné

Pre poriadnu dávku oddychu a relaxu pre celé telo nemusíte chodiť ďaleko. To najlepšie wellness centrum v meste Humenné, Karpatia relax centrum, sa totiž nachádza hneď vedľa hotela v samostatnej budove. Karpatia relax centrum je moderne a luxusne vybavené. Môžete si u nás pod dohľadom trénera či pri skupinových cvičeniach zacvičiť v kvalitne vybavenom fitness centre a oddýchnuť si vo wellness centre.

Fitness centrum

pozostáva z dvoch telocviční a kardiozóny, ktorá je spolu so šatňami umiestnená na druhom poschodí. V telocvičniach pravidelne organizujeme skupinové cvičenia s pestrou ponukou kurzov prevažne pre ženy (bodyforming, kalistenika, jumping, joga, zumba, tabata či 3D pump). Na cvičenie je potrebné sa nahlásiť cez recepciu alebo si môžete zarezervovať miesto online.

Wellness centrum hotela Karpatia

Wellness centrum vám ponúka relax v 4 saunách – fínskej, parnej, bylinkovej a infrasaune. Po saunovaní je vám k dispozícii ochladzovací bazén a Kneippov chodník. Ide o výbornú liečebnú procedúru, ktorá slúži na zlepšenie prekrvenia nôh, podporu metabolizmu, ale aj celkového krvného obehu. Dokonalý relax zavŕši vírivka a oddychová zóna, kde môžete vypnúť a načerpať nové sily.

Masáže

Prajete si pre svoje telo urobiť ešte viac? Hotel Karpatia a jej špičkové masážne služby sú vám plne k dispozícii. Naši kvalifikovaní maséri ovládajú masážne techniky na uvoľnenie celého tela. Z našej širokej ponuky masáží si určite vyberiete.