Teambuilding

Prajete si po dlhom konferenčnom dni aktívne oddýchnuť? Hotel Karpatia je na to vďaka svojej polohe v centre mesta Humenné ideálny.

Aktívny oddych

Vieme vám zabezpečiť priestory, kde si kolegami či obchodnými partnermi zahráte futbal, hokej či tenis. Zacvičiť si môžete aj vo fitness centre nášho hotela. Popri kardiozóne ponúkame aj skupinové cvičenia, ktoré u každého rozprúdia krv a odštartujú prílev endorfínov. Zasúťažiť si môžete aj na lezeckej stene. Celý tím zaručene pobaví jazda na motokárovej trati na Zemplínskej Šírave alebo splavovanie Laborca so začiatkom v Strážskom. Populárnou aktivitou v rámci teambuildingov je aj Escape room Tajomná komnata vo Vranove nad Topľou. Za 70 minút musíte spoločnými silami vyriešiť sériu záhadných, napínavých aj zábavných úloh.

Firemný relax

Ak chcete kolegom či obchodným partnerom dopriať viac relaxu, pripravíme vám súkromný deň v našom wellness centre, kde môžete nabrať nové sily v saunách, vírivkách či na masážach. Príjemný deň môžete ukončiť degustáciou vín vo vínnych pivničkách oblasti Tokaj či priamo v našom hoteli.
Veľmi radi vám s plánovaním dokonalého teambuildingu poradíme.