Čsl. Armády 26, 066 01 Humenné, Slovensko, +421 57 7861 888, recepcia@hotel-karpatia.sk

Svadby a eventy

Svadby

Je pre nás cťou prežiť s vami jeden z najdôležitejších a najkrajších dní vášho života. Nadštandardne vybavený hotel Karpatia vám ponúka niekoľko možností vkusne a štýlovo naaranžovaných priestorov so zárukou romantickej a príjemnej atmosféry. Tá je prísľubom výnimočnosti tohto dňa. Váš svadobný deň pripravíme do najmenších detailov, postaráme sa o vaše pohodlie a naplníme všetky predstavy o dokonalej oslave lásky.
Info

Rodinné oslavy

V klimatizovaných priestoroch ponúkame realizáciu všetkých typov osláv svadby, jubileá, krstiny, promočné oslavy, pomaturitné stretnutia, 1.sväté prijímania, s ktorými máme bohatú skúsenosť. V prípade Vášho záujmu Vám radi poradíme pri výbere slávnostného menu a zabezpečíme kompletný servis.
Info

Stužkové

Oslávte vstup do dospelosti v elegantných priestoroch hotela Karpatia, v ktorých sa Vám tento neopakovateľný večer vryje navždy do pamäti. Nadštandardne vybavený hotel ponúka niekoľko možností vkusne a štýlovo naaranžovaných priestorov so zárukou slávnostnej atmosféry, ktorá je prísľubom výnimočnosti tohto dňa. Stužkovú pripravíme do najmenších detailov, postaráme sa o Vaše pohodle a naplníme všetky požiadavky.
info
Jared Goff Authentic Jersey