Čsl. Armády 26, 066 01 Humenné, Slovensko, +421 57 7861 888, recepcia@hotel-karpatia.sk

Stužkové

Oslávte vstup do dospelosti v elegantných priestoroch Hotela Karpatia***, v ktorých sa Vám tento neopakovateľný večer vryje navždy do pamäti. Náš nadštandardne vybavený hotel ponúka niekoľko možností vkusne a štýlovo naaranžovaných priestorov so zárukou slávnostnej atmosféry, ktorá je prísľubom výnimočnosti tohto dňa. Stužkovú pripravíme do najmenších detailov, postaráme sa o Vaše pohodlie a naplníme všetky Vaše požiadavky.

NA VÝBER PONÚKAME KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY

• Elegantnú reštauráciu Mozaika s kapacitou do 60 osôb, ktorá poskytne dokonale romantickú atmosféru v letných mesiacoch s možnosťou posedenia na terase. Hostia tu majú možnosť vzhliadnuť pôvodnú fresku od akademického maliara a zároveň rodáka z Humenného Mikuláša Klimčáka z roku 1966.

• Kongresovú sálu s kapacitou približne 110 osôb a s možnosťou využitia priestorov lobby baru, fajčiarskeho salónika či letnej terasy.

• Spojenie kongresovej sály a lobby baru vytvorí kapacitu do 130 osôb.

Ak však organizujete menšiu svadbu v kruhu najbližšej rodiny, zdarma vám poskytneme svadobné salóniky s kapacitou do 30 osôb.

KUCHYŇA A MENU AJ PRE NÁROČNÝCH

Slávnostné menu je prispôsobené vašim individuálnym predstavám. Sme pripravení uspokojiť aj tie najvyššie nároky. Pre inšpiráciu vám na požiadanie zašleme niekoľko druhov typických slávnostných menu alebo si môžete vybrať hostinu formou švédskych stolov. V prípade záujmu ponúkame aj ochutnávku navrhovaného menu.

VÝZDOBA

Vyberte si dekoráciu, ktorá zodpovedá vášmu vkusu a predstave. Hotel Karpatia vám ponúka široký výber farebných možností, návleky s mašľami či svetelnú stenu.

 

Vašu stužkovú pripravíme do najmenších detailov. Na ďalšie otázky vám ochotne zodpovie personál hotela.

 Kontakt: +421 57 7861 888, recepcia@hotel-karpatia.sk

Jared Goff Authentic Jersey