Čsl. Armády 26, 066 01 Humenné, Slovensko, +421 57 7861 888, recepcia@hotel-karpatia.sk

O nás

HOTEL S BOHATOU HISTÓRIOU VÁS SRDEČNE VÍTA

Hotel Karpatia ponúka svoje služby už vyše 50 rokov a stal sa obľúbeným miestom pobytu hostí z rôznych krajín. Je ideálny pre jednotlivcov, skupinovú či kongresovú turistiku.

Dnešnú podobu nadobudol po rozsiahlej rekonštrukcii hotela v rokoch 2004-2005. V záujme zvyšovania kvality poskytovaných služieb hotel prešiel v roku 2015 ďalšou rekonštrukciou a modernizáciou. Koncom roka 2016 hotel sprístupnil svojim hosťom  wellness a fitness centrum.

V súčasnosti sa hotel rekonštruuje a modernizuje vrátane izieb, chodieb a ďalších priestorov, a to aj so zahrnutím obnovy fasády.

Hotel sa nachádza blízko železničnej a autobusovej stanice v bezprostrednej blízkosti parku s vonkajším detským ihriskom. Medzinárodné letisko Košice-Barca je vzdialené 90 km.

Hotel aktuálne ponúka v 45 jednoposteľových a dvojposteľových izbách typu Standard, DeLuxe a apartmánoch ubytovanie pre 80 hostí.

Pre hotelových hostí je k dispozícii bezplatné parkovisko monitorované kamerami.

Po spomínanej rekonštrukcii bude koncom roka 2018 hosťom k dispozícii v 45 izbách 84 lôžok a Hotel Karpatia sa stane moderným zariadením spĺňajúcim najnáročnejšie nároky na vyšší štandard a súčasné služby.

Vedenie a kolektív hotela Vám ďakuje za priazeň. Tešíme sa na Vašu návštevu a pobyt.