Dariusz Siciarz: Jarné menu siedmich chutí

edge

Naši hostia na gurmánskom večeri s Dariuszom Siciarzom "Jarné menu siedmich chutí" ochutnali osem fantastických špecialít (kačací tatarák bol tajným prekvapením naviac). Poľský šéfkuchár Dariusz, držiteľ prestížnej "čiapky" Gault et Millau pripravil v Hoteli Karpatia***v Humennom vynikajúci a hlavne chutný večer. Čítaj ďalej >>>

Vaše palacinky pomôžu chorým deťom

edge

V pondelok 5. júna 2017 popoludní odovzdalo vedenie Hotela Karpatia*** spolu s misou plnou chutných palaciniek aj šek v hodnote 300 € do rúk pani primárky detského oddelenia Nemocnice v Humennom MUDr. Tatiany Mackovej. Všetkým, ktorí kúpou palacinky v našej reštaurácii Mozaika počas minulého týždňa podporili túto charitatívnu akciu zo srdca ĎAKUJEME! Čítaj ďalej >>>

Pozývame Vás na gurmánsky večer

edge
Pozývame Vás na gurmánsky večer "Jarné menu siedmich chutí" v Hoteli Karpatia*** Humenné. Hosťujúci šéfkuchár Dariusz Siciarz, ktorý patrí ku kuchárskej elite poľských Tatier, Vám ponúkne špeciality goralskej kuchyne v modernom prevedení.

Palacinka, ktorá pomáha chorým deťom

edge

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme sa rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac - chorým deťom. Od 29. 5. do 2. 6. 2017 ponúkame 5 druhov výborných palaciniek za cenu 1,50 € / ks. Kompletný výťažok z predaja venujeme Detskému oddeleniu Nemocnice v Humennom.

Ochutnajte a pomáhajte s nami... Ďakujeme!

Narodeninová ochutnávka svetových vín

edge

Pri príležitosti prvých narodenín vínneho baru v Hoteli Karpatia sme pripravili ochutnávku desiatich svetových vín pod taktovkou pána Romana Milatu. Okrem skvelého vína, zaujímavej prezentácie, chutného pohostenia a narodeninových minitortičiek si naši hostia užili aj príjemne strávený večer. Ako peknú spomienku sme pre Vás pripravili niekoľko momentiek z priebehu ochutnávky.

>>> FOTOGALÉRIA <<<

Nový pobytový balík - YOU & ME

edge

Máj je známy ako lásky čas. Preto sme pre Vás v Hoteli Karpatia***pripravili romantický a naviac cenovo výhodný pobytový balíček pre dvoch. Čítaj ďalej >>>

Daj tri, štvrté máš FREE!

edge

A je to tu! Hokejové Majstrovstvá sveta 2017 začínajú a my pozývame všetkých fanúšikov na spoločné sledovanie zápasov slovenskej reprezentácie! Skvelé pivo ERB v Humennom dostanete len v Hoteli Karpatia*** a Reštaurácii Mozaika, teraz počas zápasov slovenskej reprezentácie v akcii 3+1 zdarma!

K večeri alkoholické nápoje so zľavou 30%

edge

Byť v správnom čase na správnom mieste sa oplatí! Neváhajte, chutné jedlá a kvalitný alkohol za výbornú cenu na Vás čakajú každý deň od 17.00 do 19.00 v našej hotelovej reštaurácii Mozaika Humenné.

Špeciálne jarné menu

edge

Pripravili sme pre Vás nové jarné menu, bude k dispozícii v hotelovej reštaurácii Mozaika do konca mája 2017. Veríme, že Vám bude chutiť a jedlá z nového menu sa stanú Vašimi favoritmi.

Janko Timák varil pre portál Varecha.sk

edge

Náš kuchár Janko Timák pripravil niekoľko tematických receptov "Východniarska hostina" pre známy slovenský portál o jedle VARECHA.SK. Pozrite si recepty na golubce, pohánkové bliny s lososom, peľmene s mäsovou plnou, ukrajinské tvarohové syrníky, a ďalšie špeciality z Jankovej dielne, podľa ktorých si môžete pripraviť tieto špeciality aj doma. Alebo nás jednoducho navštívte v reštaurácii Mozaika v Hoteli Karpatia*** Humenné. Radi ich navaríme za Vás :)

Nový nápojový lístok

edge

Atraktívne koktejly, kvalitné rumy, štýlové giny, regionálne destiláty a vynikajúca výberová káva. To je len časť noviniek, ktoré sme zaradili do ponuky Hotela Karpatia. Neváhajte a ochutnajte aj naozaj výnimočný slovenský pivný špeciál ERB. Túto značku prémiového piva dostanete v Humennom len u nás!

Skupinové cvičenia a bodyforming

edge

Obdobie pôstu je ideálne na zmenu životného štýlu. Vyformujte si postavu k Vašej spokojnosti v našom fitness centre RELAX v rámci skupinových cvičení, alebo s osobným trénerom. V našej reštaurácii Mozaika sme pripravili pre Vás aj ponuku FIT menu.

Mozaika v TOP10 najlepších reštaurácií

edge

S hrdosťou Vám oznamujeme, že Reštaurácia Mozaika sa umiestnila v rebríčku Top TREND reštaurácie 2017 v prvej desiatke najlepších reštaurácií Prešovského kraja. Poďakovanie patrí našim skvelým kuchárom Petrovi Hejnusovi, Jánovi Timákovi a Silvii Kuľhovej aj ostatným členom tímu reštaurácie Mozaika. Veríme, že tento úspech je ďalším krokom na ceste k nášmu cieľu: byť najlepšia reštaurácia v meste aj pre Vás!

edge

Vojto Artz: Zimné menu siedmich chutí

edge
tv-set-icon_youtube
Koncom februára 2017 sme v reštaurácii Mozaika ponúkli našim hosťom Zimné menu siedmich chutí. Jeho autorom bol prvý slovenský televízny šéfkuchár a špecialista na molekulárnu gastronómiu Vojto Artz. Premiéra molekulárnej gastronómie v Humennom a Vojtova "Live Cooking Show" bola neopakovateľným a nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Čítaj ďalej >>>

Slávnostné otvorenie wellness & fitness

edge

Pri príležitosti slávnostného otvorenia nového wellness & fitness centra Relax v Hoteli Karpatia*** Humenné sme pripravili slávnostnú recepciu, na ktorej mali hostia možnosť ochutnať špeciality studenej i teplej kuchyne Reštaurácie Mozaika. Využite služby nového moderného wellness centra, uvoľnite sa a načerpajte energiu. Relaxovať môžete v štyroch suchých a parných saunách, vírivke či tepidáriu. Samozrejmosťou je aj široká ponuka masáží. Špičkovo vybavené fitness centrum je pre našich hotelových hostí ZDARMA!

Vianočná ochutnávka portského vína

edge

V predvianočnej atmosfére sme pripravili degustáciu šiestich druhov výnimočných portských vín s pochutinami k nim. Ochutnávka bola sprevádzaná odborným výkladom o histórii a súčasnosti pestovania typického portugalského vína, ktorú spolu so zaujímavým audiovizuálnym programom pripravil pre našich hostí pán Marcel Kuzma. Prezentované boli špičkové vína: Figueira Extra Dry White, Ferreira White, Warre's Ruby, Graham's Six Grapes, Dow's Fine Tawny a Figueira 10 Years Old Tawny.

Nová vínna karta

edge

Dnes sme hosťom predstavili novú Vínnu kartu, ktorá do Humenného prináša viac ako 100 druhov špičkových svetových a slovenských vín. Široký výber a mimoriadna kvalita uspokojí aj tých najnáročnejších znalcov vína. V ponuke nájdete aj limitovanú edíciu hotelových vín Hotela Karpatia***, ktoré boli vyrobené v Pivnici Orechová.

Ochutnávka bio vín Domin & Kušický

edge

Tretí novembrový večer patril u nás prezentácii špičkového slovenského vinárstva Víno Natural Domin & Kušický. Bratia Kušický priniesli do Humenného vynikajúce bio vína z okolia Veľkého Krtíša. Pútavá prezentácia o pestovaní a výrobe zaujala pozvaných hostí rovnako ako degustované bio víno. Živá diskusia po prezentácii priamo s majiteľmi vinárstva trvala do neskorých nočných hodín.

Gabo Kocák: Jesenné menu siedmich chutí

edge
tv-set-icon_youtube
V reštaurácii Mozaika sme 19. septembra 2016 privítali populárneho televízneho šéfkuchára, správneho chlapa a jedného z najväčších znalcov severskej gastronómie Gabriela "Gaba" Kocáka. Ten pre našich hostí pripravil fantastický kulinársky zážitok a skvelú show s názvom Jesenné menu siedmich chutí. Čítaj ďalej >>>

Zuzka Sisáková: Letné menu ôsmich chutí

edge
tv-set-icon_youtube
Odštartovali sme sériu gurmánskych večerov so známymi slovenskými šéfkuchármi. V reštaurácii Mozaika 22. júna 2016 predviedla svoje umenie jedna z najlepších slovenských šéfkucháriek, pani Zuzana Sisáková. Zuzka našim hosťom ponúkla výnimočné menu s názvom Letné menu ôsmich chutí. Okrem vynikajúcich chutí to bol aj vysoko estetický vizuálny zážitok.
Čítaj ďalej >>>