Večer francúzskych šansónov

edge

V stredu 25. 10. 2017 sme v Hoteli Karpatia*** usporiadali koncert, na ktorom Trio Šansón predstavilo najznámejšie piesne populárnej francúzskej šansoniérky Edith Piaf. Výbornú hudbu sme doplnili vynikajúcimi vínami z oblasti Bordeaux a malým pohostením. V publiku sa zišli snáď všetky generácie milovníkov šansónov. Našim milým a váženým hosťom ďakujeme za návštevu a veríme, že strávili príjemný a výnimočný večer. Ako spomienku na túto udalosť sme pre Vás pripravili niekoľko fotografií.

>>> FOTOGALÉRIA <<<

Momentky z ochutnávky piva ERB

edge

Prémiové slovenské pivo ERB dostanete v Humennom len v Hoteli Karpatia. Pre priaznivcov piva sme pripravili ochutnávku piatich druhov piva ERB pod taktovkou pána Petra Pecníka. Okrem skvelého piva, zaujímavej prezentácie a chutného pohostenia si naši hostia užili aj príjemne strávený večer. Ako malú spomienku sme pre Vás pripravili niekoľko momentiek z priebehu ochutnávky.

>>> FOTOGALÉRIA <<<

Pozývame Vás na ochutnávku piva ERB

edge

SKVELÁ SPRÁVA PRE VŠETKÝCH PIVNÝCH FAJNŠMEKROV A GURMÁNOV! Príďte ochutnať prémiové slovenské pivo ERB, ktoré v Humennom dostanete len u nás. Príjemný večer s vynikajúcim pivom, chutným jedlom a odborným výkladom prvého slovenského pivného someliéra Ing. Jozefa Siváka už 21. septembra 2017 o 18.00 v Hoteli Karpatia***. Čítaj ďalej >>>

Wellness balíčky pre 2 osoby za skvelú cenu

edge

Vyberte si jednu z dvoch možností ubytovania pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Karpatia***. Zarezervujte si pobyt v jednej z našich komfortne vybavených izieb (Štandard alebo DeLuxe) a nechajte sa hýčkať... získate výhodné ubytovanie s raňajkami a WELLNESS ZDARMA!
 
Čítaj ďalej >>>

Výhodná letná ponuka firemných akcií

edge

Chcete usporiadať firemnú akciu? Príďte do Hotela Karpatia***  v Humennom! Využite našu špeciálnu letnú ponuku, prenajmite si konferenčné priestory a získate počas celej doby jednania COFFEE BREAK ZDARMA! Čítaj ďalej >>>

Ochutnajte nové SUMMER SPECIAL menu

edge

Na leto sme pre Vás pripravili štyri novinky, ktoré sa oplatí prísť ochutnať. Poctivý domáci
HUMBURGER (Humenský hamburger) s hranolkami, nealkom a čerstvým miešaným šalátom na letnej terase Hotela Karpatia*** je tá správna voľba. A máme niečo aj pre vegetariánov! Čítaj ďalej >>>

Vicemajster sveta Martin Koči v Hoteli Karpatia

edge

Juniorský vicemajster sveta v rally 2016 Martin Koči navštívil počas prípravy na sezónu 2017 Hotel Karpatia***, kde počas niekoľkých dní absolvoval kondičnú prípravu v našom Relax wellness & fitness centre. Pozrite si krátke VIDEO z jeho návštevy. Martinovi prajeme veľa úspechov na tratiach rýchlostných skúšok doma i vo svete a tešíme sa na jeho ďalšiu návštevu.

Dariusz Siciarz: Jarné menu siedmich chutí

edge

Naši hostia na gurmánskom večeri s Dariuszom Siciarzom "Jarné menu siedmich chutí" ochutnali osem fantastických špecialít (kačací tatarák bol tajným prekvapením naviac). Poľský šéfkuchár Dariusz, držiteľ prestížnej "čiapky" Gault et Millau pripravil v Hoteli Karpatia***v Humennom vynikajúci a hlavne chutný večer. Čítaj ďalej >>>

Vaše palacinky pomôžu chorým deťom

edge

V pondelok 5. júna 2017 popoludní odovzdalo vedenie Hotela Karpatia*** spolu s misou plnou chutných palaciniek aj šek v hodnote 300 € do rúk pani primárky detského oddelenia Nemocnice v Humennom MUDr. Tatiany Mackovej. Všetkým, ktorí kúpou palacinky v našej reštaurácii Mozaika počas minulého týždňa podporili túto charitatívnu akciu zo srdca ĎAKUJEME! Čítaj ďalej >>>

Pozývame Vás na gurmánsky večer

edge
Pozývame Vás na gurmánsky večer "Jarné menu siedmich chutí" v Hoteli Karpatia*** Humenné. Hosťujúci šéfkuchár Dariusz Siciarz, ktorý patrí ku kuchárskej elite poľských Tatier, Vám ponúkne špeciality goralskej kuchyne v modernom prevedení.

Palacinka, ktorá pomáha chorým deťom

edge

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme sa rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac - chorým deťom. Od 29. 5. do 2. 6. 2017 ponúkame 5 druhov výborných palaciniek za cenu 1,50 € / ks. Kompletný výťažok z predaja venujeme Detskému oddeleniu Nemocnice v Humennom.

Ochutnajte a pomáhajte s nami... Ďakujeme!

Narodeninová ochutnávka svetových vín

edge

Pri príležitosti prvých narodenín vínneho baru v Hoteli Karpatia sme pripravili ochutnávku desiatich svetových vín pod taktovkou pána Romana Milatu. Okrem skvelého vína, zaujímavej prezentácie, chutného pohostenia a narodeninových minitortičiek si naši hostia užili aj príjemne strávený večer. Ako peknú spomienku sme pre Vás pripravili niekoľko momentiek z priebehu ochutnávky.

>>> FOTOGALÉRIA <<<

Nový pobytový balík - YOU & ME

edge

Máj je známy ako lásky čas. Preto sme pre Vás v Hoteli Karpatia***pripravili romantický a naviac cenovo výhodný pobytový balíček pre dvoch. Čítaj ďalej >>>

Daj tri, štvrté máš FREE!

edge

A je to tu! Hokejové Majstrovstvá sveta 2017 začínajú a my pozývame všetkých fanúšikov na spoločné sledovanie zápasov slovenskej reprezentácie! Skvelé pivo ERB v Humennom dostanete len v Hoteli Karpatia*** a Reštaurácii Mozaika, teraz počas zápasov slovenskej reprezentácie v akcii 3+1 zdarma!

K večeri alkoholické nápoje so zľavou 30%

edge

Byť v správnom čase na správnom mieste sa oplatí! Neváhajte, chutné jedlá a kvalitný alkohol za výbornú cenu na Vás čakajú každý deň od 17.00 do 19.00 v našej hotelovej reštaurácii Mozaika Humenné.

Špeciálne jarné menu

edge

Pripravili sme pre Vás nové jarné menu, bude k dispozícii v hotelovej reštaurácii Mozaika do konca mája 2017. Veríme, že Vám bude chutiť a jedlá z nového menu sa stanú Vašimi favoritmi.

Janko Timák varil pre portál Varecha.sk

edge

Náš kuchár Janko Timák pripravil niekoľko tematických receptov "Východniarska hostina" pre známy slovenský portál o jedle VARECHA.SK. Pozrite si recepty na golubce, pohánkové bliny s lososom, peľmene s mäsovou plnou, ukrajinské tvarohové syrníky, a ďalšie špeciality z Jankovej dielne, podľa ktorých si môžete pripraviť tieto špeciality aj doma. Alebo nás jednoducho navštívte v reštaurácii Mozaika v Hoteli Karpatia*** Humenné. Radi ich navaríme za Vás :)

Nový nápojový lístok

edge

Atraktívne koktejly, kvalitné rumy, štýlové giny, regionálne destiláty a vynikajúca výberová káva. To je len časť noviniek, ktoré sme zaradili do ponuky Hotela Karpatia. Neváhajte a ochutnajte aj naozaj výnimočný slovenský pivný špeciál ERB. Túto značku prémiového piva dostanete v Humennom len u nás!

Skupinové cvičenia a bodyforming

edge

Obdobie pôstu je ideálne na zmenu životného štýlu. Vyformujte si postavu k Vašej spokojnosti v našom fitness centre RELAX v rámci skupinových cvičení, alebo s osobným trénerom. V našej reštaurácii Mozaika sme pripravili pre Vás aj ponuku FIT menu.

Mozaika v TOP10 najlepších reštaurácií

edge

S hrdosťou Vám oznamujeme, že Reštaurácia Mozaika sa umiestnila v rebríčku Top TREND reštaurácie 2017 v prvej desiatke najlepších reštaurácií Prešovského kraja. Poďakovanie patrí našim skvelým kuchárom Petrovi Hejnusovi, Jánovi Timákovi a Silvii Kuľhovej aj ostatným členom tímu reštaurácie Mozaika. Veríme, že tento úspech je ďalším krokom na ceste k nášmu cieľu: byť najlepšia reštaurácia v meste aj pre Vás!

edge